Hakkımızda

gorsel

Hakkımızda

Elektrik sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni ürünün yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Ürün yelpazemiz, her şekil, boyut ve renkte Alüminyum, Masif Ahşap, Cam, Pleksi ve Corian malzemelerinden yapılmakta olup  elektrik anahtar priz çerçevelerinden oluşmaktadır. 

Arvehu Elektrik olarak ürettiğimiz her ürüne çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin üretimin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışırız.

Arvehu Elektrik, üretim yapmaya başladığı ilk üründen bugüne, hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak kendine “zirve”yi benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verir.

30 yılı aşkın  üretim serüvenimiz  el içşiliği ile klasik Masif Ahşap anahtar priz çervesi üretimi ile başladı. Ürün Ar-Ge çalışmaları yapılarak Alüminyum,Pleksi Glas,Masif Ahşap ve Corian hammaddelerinden değişik renk ve modellerde çeşitliliği arttırdık. Yakında Cam Çerçeve üretimi yaparak değerli iş ortaklarımıza sunacağız.

Hala Türkiye’nin önde gelen markalarının anahtar priz plastik olmayan çerçevelerini üretmekteyiz. Bununla birlikte Dünyanın çeşitli ülkelerine  fason üretim hizmeti vermekteyiz.

Schneider Electric ile yaptığımız anlaşma, Asfora anahtar priz mekanizma serisi için özel çerçeveler üretiyoruz. AsFir çerçevelerimiz Asfora Plus Ve Asfora EM Plus anahtar priz mekanizmalarına uygundur. Schneider Electric bayileri aracılığıyla satışa sunuyoruz. Stantlarda yer alan Asfora anahtar priz mekanizmaları ve Asfir çerçeveler büyük ilgi ile projelerdeki yerini aldı.

Yeni markalar ile gücümüze güç katarak azim ve kararlılık ile çalışmaya devam ediyoruz.

İLETİŞİM

Küçük bakkalköy Mah. Fırın Cad. Ekşioğlu İş Merkezi No:2-4 D:23 Ataşehir/İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN
whatsup