Hakkımızda

gorsel

Hakkımızda

Elektrik sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni ürünün yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

 

Ürün yelpazemiz, her şekil, boyut, renkte Alüminyum, Masif Ahşap, Cam, Pleksi ve Corian malzemelerinden elektrik anahtar priz çerçevelerinin üretiminden oluşmaktadır. 

 

Arvehu Elektrik olarak ürettiğimiz her ürüne çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin üretimin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışırız.

 

Arvehu Elektrik, üretim yapmaya başladığı ilk üründen bugüne, hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak kendine “zirve”yi benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verir.

 

30 yılı aşkın  üretim serüvenimiz  el işçiliği ile klasik Masif Ahşap anahtar priz çerçevesi üretimi ile başladı. Ürün Ar-Ge çalışmaları yapılarak Alüminyum, Pleksi Glas, Masif Ahşap ve Corian hammaddelerinden değişik renk ve modellerde çeşitliliği arttırdık. 2M - 3M -4M-7M -8M Sıva altı modüler İtalyan tipi kasalara uygun anahtar priz çerçevelerin üretimini de yapmaktayız.

 

Hala Türkiye’nin önde gelen markalarının anahtar priz plastik olmayan çerçevelerini üretmekteyiz. Bununla birlikte Dünyanın çeşitli ülkelerine  fason üretim hizmeti vermekteyiz.

Arvehu Electric iyi bir anahtar priz çerçeve tedarikçisi konumundadır.

Schneider Electric ile yaptığımız anlaşma ile Asfora anahtar priz mekanizma serisi için özel çerçeveler üretiyoruz. AsFir çerçevelerimiz Asfora Plus Ve Asfora EM Plus anahtar priz mekanizmalarına uygundur. Schneider Electric bayileri aracılığıyla satışa sunuyoruz. Stantlarda yer alan Asfora anahtar priz mekanizmaları ve Asfir çerçeveler büyük ilgi ile projelerdeki yerini aldı. Ürettiğimiz anahtar priz çerçeveleri tasarımları birçok akıllı ev sistemleri panellerinin tasarımları ile kombine edilebilir.

 

Yeni anahtar priz üreten markalar ile gücümüze güç katarak azim ve kararlılık ile çalışmaya devam ediyoruz.

 

İşimiz plastik olmayan metalik, dekoratif anahtar priz çerçeve üretimidir.

whatsup